|  Britský herec Bill Nighy spomína v novom interview , že by mal záujem o rolu v predposlednom filme - tj. v Polovičnom Princovi . Pán Nighy hovoril v rozhovore o jeho priateľovi, Davidovi Yatesovi, s ktorým dávnejšie spolupracoval už na dvoch filmoch. Keď sa dozvedel, že bol Yates vybraný na post režiséra šestky, srdce mu poskočilo. Jeho vyjadrenie nájdete v pokračovaní! 
 " Žartoval som s ním, že možno už nebudem posledný herec v Anglicku, ktorý si nezahral v Harrym Potterovi, " hovorí Bill a so smútkom v hlase dodáva, že ešte stále nikto nezavolal.
 Reportér, ktorý s ním robil interview, v článku teoretizuje: " Pán Yates, počujete? Ak ste už začali pracovať na filme Harry Potter a Polovičný princ, ešte stále nemáte obsadenú rolu Fenrira Greybacka, toho vlkolaka, mám tip na muža, ktorý by sa hodil na tento job. "
 
 Harry Potter a Polovičný princ sa začne natáčať neskôr v lete, do kín sa dostane v novembri roku 2008.
 
 Zdroj: TLC.org
 
    
 |
 | Autor: Barbinka Datum: 2007-05-25 21:05:09 noo, myslím, že na Greybacka by sa celkom hodil
 
 |  | Autor: Birute Datum: 2007-05-25 21:22:26 Páni! Jo! Proč ne? Aspoň ho pořád nebudu mít zafixovaného s chobotnicí nebo s vánoční písní "Christmas is all around me..."
   
 |  | Autor: Whale Datum: 2007-05-25 21:29:44 Já se obávám, že jeho role Fenrira mi "Christmas is all around me..." z hlavy nikdy nevymaže.
   I když by se na ni asi docela hodil
 
 |  | Autor: Anonym [82.208.37.253] Datum: 2007-05-26 09:14:37 ten by byl fakt ostrej na roli Fenrira
  ... jeho xsichtík by set na tu roli celkem i hodil   
 |  | Autor: Arlondia Datum: 2007-05-26 11:26:15 Jestli si nějak představuju Fenrira, tak je to takhle. Byl by na tu roli perfektní. Doufám, že ho vyberou
  
 |  | Autor: dannymark Datum: 2007-05-26 11:27:17 Já bych si ho v té roli taky dokázal představit. Včera jsem byl na trojce Pirátů z Karibiku, a Davey Jones mě zase dostal!
   
 |  | Autor: Arlondia Datum: 2007-05-26 15:27:21 Já na nich byla taky. A pěkně mě nas***i. Takovej přiblblej konec... Ale hlavně už to nejsou piráti z Karibiku, to je nějaká fantasmagorie. Piráti byli jen jedni. Přehnali to. Když se objevila "mystická Černá perla", tak to bylo v pohodě. Legenda o lodi s černými plachtami. Pak ji ovšem ve dvojce přebil Bludný Holanďan, ještě mystičtější než Perla, ze které se stala kocábka pro partu bezzubých lupičů. A ve trojce (aby náhodou Holanďan nezůstal na špici), vymysleli si Kalypsó, aby byla sranda. A přehnali to.
 
 Ale abych se vrátila k Nighymu- byl by z něj úžasný vlkodlak
  
 |  | R Autor: Anonym [84.244.91.244] Datum: 2007-05-27 19:55:04
 FAKT TÝPEK, by se na to hodil
   
 | 
 Komentáře vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář.Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
 |