'; ?> Potter Web CZ/SK - Harry Potter Fans - Re:Podivná selhání paměti - Soví pošta
Error creating feed file, please check write permissions.

Potter Web CZ

Harry Potter Fans


Úvodní stránka > Soví pošta - diskuse

Bleskovka

Příležitost pro všechny výtvarníky!
Umíte kreslit? Chcete svá díla zveřejnit a ještě mít možnost získat pěkné ceny? Pak klikněte sem

Hlavní výběr

Úvodní stránka
Novinky
SPOILERY 7.kniha
Knížky
Herci
J.K.Rowling
Galerie
Stáhněte si
Doporučené odkazy
Návštěvní kniha
Napište nám
Soví pošta - diskuse
Příčná ulice - burza
Archiv diskuse hp.cz
Archiv diskuse FMS

Potter Web Menu

Náš tým
Naše ikonka
Akce
Newsletter
Magazín Pottered
Potter Povídky CZ
Budeč

Přihlášení

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
 
Chci se zaregistrovat!
Zapomněla(a) jsem heslo

Anketa

Co říkáte na trailer k sedmičce?

Oko Velkého Bratra

Tvoje IP adresa:
3.237.186.116

Statistiky

Tuhle statistiku jsme zavedli 14.3.2006
TOPlist

Prohlášení

Potter Web CZ is in no way related to J.K. Rowling, Scholastic Books, Bloomsbury Publishing or Warner Bros. All images and material related to the J.K. Rowling novels is © Scholastic Books (US), and Bloomsbury Publishing (UK). All material related to the "Harry Potter" films is © Warner Bros.

Veškerá práva ke zde zveřejněným autorským článkům vyhrazena.
Články není  dovoleno přebírat bez souhlasu redakce a bez uvedení původu "potterweb.cz".

Tato stránka používá soubory cookie.
Používáním této stránky souhlasíte s používáním souborů cookie.

Naše ikonka

Budeme rádi, když na svých stránkách umístíte tuhle naši ikonku s odkazem na www.potterweb.cz/web/
Potter Web CZ
Návod na vložení ikonky je zde.

powered_by.png, 1 kB

Soví pošta


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>
 
Podivná selhání paměti - 03.04.2006 00:38
Tak trochu bych chtěla navázat na záhadné události od Christy. Nemyslím tím takové to "zapomněl jsem klíče" nebo "zapomněl jsem,ž e termín nan dodán nějaké práce není za týden ale za pět minut" nebo "kdybys mě zabil, já fakt nevím, kdo tu Babičku napsal".
Myslím situace, kdy si něco naprosto přesně a zřetelně pamatujete i s průvodními detaily, ale potom zjistíte, že to vlastně bylo jinak.
já si třeba naprosto přesně vybavuju jednu zkoušku z pedagogiky, pamatuju si otázky, pamatuju si, co jsem měla na sobě a že mě tlačily nové boty, díky čemuž taky dovedu tu zkoušku dost přesně časově zařadit, pamatuju si spolužačku, co tam byla se mnou - až na to, že podle indexu i podle záznamů ze studijního jsem na té zkoušce nikdy nebyla.
Nebo. před pár lety jsem potřebovala něco zařídit v Bohnicích a poprvé v životě jsem sem jela. A když jsem se sem nastěhovala a zorientovala se, zjistila jsem, že to místo, jak si ho pamatuju, tady prostě není
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 01:14
Nie je to presné to, čo popisuješ ty, ale stáva sa mi, že poznám presne príbeh, ktorý mi rozprávajú a pritom viem stopercentne, že by som ho vlastne mala počuť prvýkrát - tak mi rozprávala príbeh smrti svojho brata moja priateľka a ja som presne vedela, čo mi ide povedať. Vždy, keď ju vidím v snoch, viem, že sa jej stalo niečo nedobré. Aj sa to potvrdí. Takisto sa mi stáva, že som na nejakom mieste - ja to tam poznám a nikdy predtým som tam nebola. (A nie je to tým, že by som to videla na obrázku, či v televízii). No a keď som čítala HP 5, a predstavila si Grimauldovo námestie, také isté som našla o rok v Bielsku-Bialom. Je síce pravda, že ako 8-ročná som v Poľsku bola, možno aj tam. Ale ako potom je možné, že lešenie a polorozpadnutý dom boli také isté a na tom istom mieste ako aj v mojej predstave?
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 01:16
no tak to jsi v postatě přesně opačný případ než já.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 11:01
emmelline napsal(a):
Takisto sa mi stáva, že som na nejakom mieste - ja to tam poznám a nikdy predtým som tam nebola. (A nie je to tým, že by som to videla na obrázku, či v televízii). No a keď som čítala HP 5, a predstavila si Grimauldovo námestie, také isté som našla o rok v Bielsku-Bialom. Je síce pravda, že ako 8-ročná som v Poľsku bola, možno aj tam. Ale ako potom je možné, že lešenie a polorozpadnutý dom boli také isté a na tom istom mieste ako aj v mojej predstave?

Také se mi stávají, tato zvláštní deja vu. Jsem na nějakém místě poprvé a přesto vím, co bude např.za rohem, nebo s někým mluvím a najednou mám silný pocit, že už takový rozhovor proběhl a ten druhý vzápětí řekne větu, o které vím, že jí řekne. Brr.
Zajímavý pohled na to má věda. Např. J.E.Purkyně považoval vědomí jedince za souhrn vědomí všech jeho buněk, které spolu komunikují. V buňkách jsou uloženy informace (záznamy, "vzpomínky") na celou biologickou evoluci. Vytváří se tak paměťový systém v celém organismu, který si náš mozek při určitých podmínkách dokáže vyvolat. Prostě občas zachytí nějaký jiný impuls, než mu vyšlou jeho vlastní neurony, asi jako technický přijímač. Jedním z impulsů může být třeba přítomnost cizí látky v organismu, která bude působit jako neurotransmiter a teoreticky tak může vytáhnout "vzpomínku" i od jinud, než je to běžné. Respektive náš mozek tu poskytnutou informaci převádí do podoby vzpomínky - sama buňka neviděla žádnou krajinu se stromečky, ale díky chemické reakci to tak mozek odvysílá (fuj, to jsem se do toho zamotala). Jinak ty záznamy se nazývají engramy a využívá se jich např. při léčebné hypnóze, částečně asi i při holotropním dýchání (nevím, zda by se mnou pan Grof souhlasil, ale já si to myslím). A aby to bylo ještě složitější, chaotický soubor engramů obsahuje několik různých časů, které se prolínají (čili několik možných minulostí a co hůř, také budoucností - zde si nejsem jista, je-li to míněno jen jako chybný výklad informace či zda se z několika po sobě jdoucích informací dá vyvodit budoucnost). Vlastně to připomíná tu starou známou astronomickou hříčku s tachyonem, co se díky vesmíru vrátí dřív, než ho vyšleš. Takže laicky řečeno, můj mozek ve chvíli, kdy prožívám deja vu, jen na základě nějakého engramu přesně odhadne budoucnost. Když se mu to nepovede, ani to nepoznám, když ano, jsem z toho vedle a nechápu; jak to, to už se přece stalo ...
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 11:25
Wandarra napsal(a):
Také se mi stávají, tato zvláštní deja vu. Jsem na nějakém místě poprvé a přesto vím, co bude např.za rohem, nebo s někým mluvím a najednou mám silný pocit, že už takový rozhovor proběhl a ten druhý vzápětí řekne větu, o které vím, že jí řekne. Brr. ... Když se mu to nepovede, ani to nepoznám, když ano, jsem z toho vedle a nechápu; jak to, to už se přece stalo ...To je presne ono, nielenže sa mi zdá, že ten rozhovor už prebehol, ale niekedy viem aj sprievodné fyzické javy ... tak a teraz jej spadne kabela ... vyberie rúž ... zazvoní mobil...
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 11:57
Kdysi jsem četla nějakou teorii, která jak deja-vu, tak Ariesiny neexistující zážitky vysvětlovala pronikáním paralelních vesmírů a ohybem vesmíru našeho, kdy prostě nakukujeme do vzpomínek svojí paralelní verze a nebo do vzpomínek svých budoucích.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 14:43
Nevím, jestli se to dá nazvat selháním paměti, ale s jednou kamarádkou, kterou znám odmalička, snad ještě ze školky, se mi stává, že mi sdělí nějakou informaci (koho potkala v hospodě a o čem mluvili, co se jí stalo na představení v divadle apod.) a já ji upozorním, že už mi to minimálně jednou říkala. A ona samozřejmě přísahá, že to není možný No, nevylučuju, že to nemůže být selhání její paměti a skutečně mi to už říkala, ale v některých případech zjišťujeme, že nám časově prostě nevychází, aby mi to už jednou říkala. Ještě bych dodala, že dokud mi to neřekne, tak vlastně také nevím, že to vím, a uvědomím si to až potom, co mi to řekne. Že by telepatie?
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 15:55
Mně se přihodilo selhání paměti, které si dodneška nedovedu vysvětlit. Po několika dnech namáhavého a bolestivého vzpomínání, kdy jsem provětrala veškeré závity mozku, jsem dospěla k závěru, že mi pravděpodobně některý člen Ministerstva kouzel vymazal paměť.
Asi před dvěma lety jsem údajně byla na koncertu vážné hudby, který dirigoval Ludvík Aškenazy (nevím, jak se to píše...). Byl to prý poslední koncert, na kterém mával, takže byl děsně slavný a lístky děsně drahé. Bylo to v Rudolfinu. Já tam do té doby nebyla. Když jsem tam po roce a půl měla zavítat, taťka mi říkal "Ale vždyť už jsi tam byla!" a já na to "Ne, nebyla, v Rudolfinu ještě ne." Takhle jsme se hádali dlouho, tak mi ukázal prospekty. Ani ťuk. Později, když jsme do Rudolfina skutečně přišli, mi jediný sloup nepřipadal povědomý. Dokonce ani tvář dirigentova, prostě nic... Táta se dušoval, že jsem tam s ním byla a dokonce mi citoval moje komentáře... Ty jediné se mi zdály povědomé a pravděpodobné (znělo to skutečně jako já). Takže jsem dospěla k závěru, že to kouzlo někdo maličko musel zbabrat. Já tam byla, ale moje vzpomínky zmizely jako mávnutím kouzelného proutku (pro ty bystřejší: hůlkou)...
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 15:58
Wandarra napsal(a):
Vlastně to připomíná tu starou známou astronomickou hříčku s tachyonem, co se díky vesmíru vrátí dřív, než ho vyšleš.
O tomhle jsem v životě neslyšela. A vůbec tomu nerozumím. Nicméně jsi moji zvědavost vyburcovala na velmi vysokou úroveň... vysvětlení-se-dožadujík
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 19:22
To, o čem mluví Wandarra, je zpožděné vnímání - že k tobě jeden vjem přijde zdvojene a ten druhý vjem je trochu opožděný... a to o čem mluví Aries jsou "implantované vzpomínky", které si mozek sestaví na základně vnějších podnětů sám (to taky neumím vysvětlit, moc tomu nerozumím).
Co si ti mudlové nevymyslí!
Mně se stalo takových věcí docela hodně...
Třeba před dvěma a půl roku se stala jedna nešťastná událost. O několik hodin později si mamka vzpomněla, že jsem jí 4 měsíce předtím volala brzy ráno ze zahraničí, jestli je všechno v pořádku, protože jsem přesně tohle viděla ve snu. Bylo mi to divné - ze zahraničí bych nevolala kvůli nějakému zlému snu. Později jsem se mi vynočila vzpomínka, jak volám mamce, pálí mě spálená záda a jednu nohu mám na zemi, kde je lepivý prach. Ale nevím, jestli je to opravdu vzpomínka. Vybavuje se mi totiž jen ten jeden okamžik.
A asi před rokem a půl jsem poprvé šla do Městské knihovny v Praze, kde jsem na 100% nikdy nebyla, nějak jsem se zamyslela a přitom jsem najisto došla do Národní knihovny, což dodnes nechápu. Totéž se mi stalo o něco později - hledala jsem jedno místo. Pár dní předtím se mi zdálo, že jsem tam byla a viděla jsem přesně, jak to tam vypadá. No a jak tam tak dojdu, hned mě praští do očí ta podezřelá podoba...
myšlenka číslo 1: Podezřelé, že ano?
myšlenka číslo 2: To je materiálu na paranoidní prózu!
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 19:46
Tak co se týče záměny knihoven, to nejsi jediná. jelikož jsou vedle sebe a když člověk nedává pozor, kam jde... Myslím, že to se mi několikrát stalo i v době, kdy už jsem přesně věděla, která je která, šla jsem do jedné a ani jsem si neuvědomila, že jsem v té druhé
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 20:18
Já jsem tam nikdy nebyla. Vlastně jsem tam vyrazila bez mapy, doufaje, že si vzpomenu a najdu to. No a došla jsem do Národní...
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 20:44
P.M.d.A. napsal(a):
Kdysi jsem četla nějakou teorii, která jak deja-vu, tak Ariesiny neexistující zážitky vysvětlovala pronikáním paralelních vesmírů a ohybem vesmíru našeho, kdy prostě nakukujeme do vzpomínek svojí paralelní verze a nebo do vzpomínek svých budoucích.
Deja vu se vysvětluje jinak, prý máš dva oční nervy a těma se vysílají informace z očí do mozku a když se jeden třeba jen o milisekundu zpozdí, máš pocit, že už jsi to "někde slyšela, něco viděla, někde jsem už byla...".
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 20:58
Christy napsal(a):
Deja vu se vysvětluje jinak, prý máš dva oční nervy a těma se vysílají informace z očí do mozku a když se jeden třeba jen o milisekundu zpozdí, máš pocit, že už jsi to "někde slyšela, něco viděla, někde jsem už byla...".To je zajímavé. Byla by k tomu nějaká literatura?
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 20:59
Lunkvil napsal(a):
Christy napsal(a):
Deja vu se vysvětluje jinak, prý máš dva oční nervy a těma se vysílají informace z očí do mozku a když se jeden třeba jen o milisekundu zpozdí, máš pocit, že už jsi to "někde slyšela, něco viděla, někde jsem už byla...".To je zajímavé. Byla by k tomu nějaká literatura?

Článek, nejsem s to posoudit jak moc byl odborný. Byly tam i jiné moožnosti, zkusím se podívat na netu.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 21:05
Christy napsal(a):
Lunkvil napsal(a):
Christy napsal(a):
Deja vu se vysvětluje jinak, prý máš dva oční nervy a těma se vysílají informace z očí do mozku a když se jeden třeba jen o milisekundu zpozdí, máš pocit, že už jsi to "někde slyšela, něco viděla, někde jsem už byla...".To je zajímavé. Byla by k tomu nějaká literatura?

Článek, nejsem s to posoudit jak moc byl odborný. Byly tam i jiné moožnosti, zkusím se podívat na netu.

Narazila jse m tedy na ledacos, dokonce i na nějakou Taťáninu povídku, ale nichts. Snad jen astrologické bláboly. Tak to asi bylo tištěné (možná 21.století, vážně nevím).
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 03.04.2006 21:08
Nevadí, díky za pokus...
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 04.04.2006 12:28
no nevim mezi co se tohle pocita ale kdyz sem se dneska rano probudila, byla sem stoprocentne presvedcena o tom, ze je zitra rano. Kdyz mama rikala at vstavam, rikala sem, ze jeste nemusim, protoze mam na devatou. Po chvili sem se vzbudi.la zrovna kdyz sla do prace a bylo mi to divne protoze do dneska mela mit volno,. Rikala sem ze prece v praci byla uz v pondeli a vcera a pak mi teprv nejak doslo ze neni streda ale utery.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 04.04.2006 19:54
Christy napsal(a):
Deja vu se vysvětluje jinak, prý máš dva oční nervy a těma se vysílají informace z očí do mozku a když se jeden třeba jen o milisekundu zpozdí, máš pocit, že už jsi to "někde slyšela, něco viděla, někde jsem už byla...".Jenže deja-vu pokračuje často tím, že víš co je za rohem a dokážeš provádět lidi cizím městem... To ten oční nerv běží napřed?
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 04.04.2006 20:12
P.M.d.A. napsal(a):
Christy napsal(a):
Deja vu se vysvětluje jinak, prý máš dva oční nervy a těma se vysílají informace z očí do mozku a když se jeden třeba jen o milisekundu zpozdí, máš pocit, že už jsi to "někde slyšela, něco viděla, někde jsem už byla...".Jenže deja-vu pokračuje často tím, že víš co je za rohem a dokážeš provádět lidi cizím městem... To ten oční nerv běží napřed?

Takhle doslova se mi tedy deja vu nestává, já vím akorát věci, jenž právě probíhají..
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 04.04.2006 20:25
Christy napsal(a):
P.M.d.A. napsal(a):
Christy napsal(a):
Deja vu se vysvětluje jinak, prý máš dva oční nervy a těma se vysílají informace z očí do mozku a když se jeden třeba jen o milisekundu zpozdí, máš pocit, že už jsi to "někde slyšela, něco viděla, někde jsem už byla...".Jenže deja-vu pokračuje často tím, že víš co je za rohem a dokážeš provádět lidi cizím městem... To ten oční nerv běží napřed?
Takhle doslova se mi tedy deja vu nestává, já vím akorát věci, jenž právě probíhají..
To moje jsou kompletní. Naposledy mě to potkalo v Paříži, kde jsem prokazatelně byla poprvé v životě. Jako bych tam už někdy byla...
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 18.04.2006 21:48
Tak mám jeden čerstvý případvzpomínky, kterou jsem si zachovala a ostatní ne: ztracené a znovunalezené sněženky.
Mám dost mlhavou vzpomínku na to, jak jsem se kdysi dávno byla tam, co jezdíme na chatu, podívat na jedno místo za rybníkem a mezi lesy, kde rostly divoce sněženky. Už ani nevím, kdo tam se mnou byl, ale musel to být někdo z rodiny. když jsem o tom později s rodiči nebo bratrem mluvila, na nic si nevzpomínali. Máma dokonce řekla, že jí někdo místní řekl, že tam sněženky nikde v přírodě nejsou.
Ale letos jsem se jen tak namátkou vypravila přibližně tím směrem - pustinou, kudy se dá jít jen v gumovkách - a byly tam. Celé trsy bílých zvonečků. Naši se tomu moc divili a když jsem jim připomněla tu dávnou výpravu, zase si na ní nikdo nevzpomněl. Ale já už mám důkaz, že jsme tam tejdy opravdu byli.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 19.04.2006 08:23
Taky mám jednu nevysvětlitelnou událost.
Ztratily se mi kalhoty. Takhle to zní vtipně, ale už to začíná vypadat, že máme doma černou díru. Naposled jsem byla cvičit, kde jsem se do nich převlékla zpátky z tepláků (důkazy: 1) jiné kalhoty jsem neměla, 2) přece nepůjdu v čistě bílých teplácích bahnitou strání, kudy si zkracuju cestu, 3) tepláky jsem při zevrubné prohlídce objevila v tašce, kde mají být, a kde by nebyly, kdybych je měla na sobě). Doma jsem se potom asi znovu převlékla do domácího. Od té doby mé úžasné černé kalhoty nejsou. Nejsou v prádle, nejsou v hromadě prádla na žehlení, nejsou nikde ve skříni, nejsou ani v Bédově skříni. Nenašla jsem je ani na méně pravděpodobných místech jako skříňka s nářadím, lednička, spížní skříň, prostor pod vanou nebo knihovna. Nejsou v úložném prostoru pod postelí, zapadlé za nábytkem ani ve věcech na spravování. Prostě zmizely. Jestli ta černá díra končí někde u vás, prosím o jejich urychlené vrácení, neb jiné takové nemám.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 19.04.2006 08:54
a jseš si jistá, že jsi nešla domů bez kalhot?
Podobný problém má moje drahá polovička, která se najednou začne shánět po čistých kalhotách, svetrech, ponožkách nebo čemkoliv jiném a ukáže se, že nejsou v čistém prádle, nejsou ve špinavém prádle, neleží nikdy v koutě na podlaze. Pokouším se obvykle zjistit míst ovýskytu výslechem "kde sis zase sundával kalhoty", ale obvykle marně. Ale jestli to bude probíhat jak ou nás, za nějaký čas se samy zase někde vynoří
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 19.04.2006 10:27
No, takhle jsem přišla o čapku. Přijdu do školy, sednu k počítači, odložím vedle sebe kabát, tašku a čapku. Počítačuju... počítačuju... nakonec se teda zvednu, vezmu kabát, tašku, ale klobouk nikde. Tak se vrátím, otravuju člověka, který si tam sedl po mně, prohledávám stůl, zem, všechno a nic:o( Od té doby klobouk není. Nikdo ho ani nedonesl do vrátnice, ani uklízečky o něm nevěděly... prostě zmizel, jako by na něj někdo použil evanesco. Nebo jako by si ho někdo půjčil a nechtěl mi ho vrátit.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 19.04.2006 10:48
Mně se takhle ztratily skvělé zelené sandály. Po zimě před dvěma roky jsem prohledala všechno, skříně, tašky dokonce i náš starý byt, kde určitě být nemohly. Nikde jsem je nenašla, a to dokonce ani potom, co jsem si pořídila nové.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 19.04.2006 21:00
My jsme jednou takhle hledali manželovy brýle. Celý byt jsme prohledali, děti zapojili, několik hodin nic. Na blízko jich má několik, ale na dálku jen jedny, a my jsme potřebovali jet autem, takže nutnost. No nic, byly v ledničce.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 19.04.2006 21:07
Hehe. Moje se kdysi dávno našly v kurníku - spadly mi, když jsem sbírala vejce z hnízd.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 19.04.2006 21:08
Takhle u nás často bývají věci v mikrovlnce nebo v pračce. Zvlášť do pračky věci často strká moje neteř a považuje to za skvělou zábavu.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Podivná selhání paměti - 19.04.2006 21:11
Manžel je tam dal osobně s něčím ze stolu
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.


<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>


 
 

 
Tento web je provozován soukromou osobou
a nevztahuje se na něj Nařízení GDPR