'; ?> Potter Web CZ/SK - Harry Potter Fans - Re:Náš web nedáme - Soví pošta
Error creating feed file, please check write permissions.

Potter Web CZ

Harry Potter Fans


Úvodní stránka > Soví pošta - diskuse

Bleskovka

Příležitost pro všechny výtvarníky!
Umíte kreslit? Chcete svá díla zveřejnit a ještě mít možnost získat pěkné ceny? Pak klikněte sem

Hlavní výběr

Úvodní stránka
Novinky
SPOILERY 7.kniha
Knížky
Herci
J.K.Rowling
Galerie
Stáhněte si
Doporučené odkazy
Návštěvní kniha
Napište nám
Soví pošta - diskuse
Příčná ulice - burza
Archiv diskuse hp.cz
Archiv diskuse FMS

Potter Web Menu

Náš tým
Naše ikonka
Akce
Newsletter
Magazín Pottered
Potter Povídky CZ
Budeč

Přihlášení

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
 
Chci se zaregistrovat!
Zapomněla(a) jsem heslo

Anketa

Co říkáte na trailer k sedmičce?

Oko Velkého Bratra

Tvoje IP adresa:
54.144.55.253

Statistiky

Tuhle statistiku jsme zavedli 14.3.2006
TOPlist

Prohlášení

Potter Web CZ is in no way related to J.K. Rowling, Scholastic Books, Bloomsbury Publishing or Warner Bros. All images and material related to the J.K. Rowling novels is © Scholastic Books (US), and Bloomsbury Publishing (UK). All material related to the "Harry Potter" films is © Warner Bros.

Veškerá práva ke zde zveřejněným autorským článkům vyhrazena.
Články není  dovoleno přebírat bez souhlasu redakce a bez uvedení původu "potterweb.cz".

Tato stránka používá soubory cookie.
Používáním této stránky souhlasíte s používáním souborů cookie.

Naše ikonka

Budeme rádi, když na svých stránkách umístíte tuhle naši ikonku s odkazem na www.potterweb.cz/web/
Potter Web CZ
Návod na vložení ikonky je zde.

powered_by.png, 1 kB

Soví pošta


 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující > Konec >>
 
Náš web nedáme - 18.01.2010 01:48
Před pár dny jsem narazil při četbě v Soví poště na záměr některých uživatelů odstranit některé pasáže z úvodní strany Potter Webu. Některým lidem totiž leží v žaludku slogan: „Stránky vytvářené fanoušky pro fanoušky“ a objevily se zde názory, že by mělo dojít k jeho odstranění. Nezbylo mně nic jiného, než zde veřejně vystoupit s tvrzením, že odstranění něčeho takového jde zcela proti principu těchto stránek. Na PW přispívají lidé, kteří jsou fanoušci Harryho Pottera a práci redaktora dělají proto, aby se o novinky a své dojmy podělili s lidmi (fanoušky), kterým též svět Harryho Pottera přirostl k srdci.

Avšak podle mínění některých jedinců na PW žádní fanoušci nejsou a na PW chodí jen uživatelé, kteří kritizují vše, co J.K. Rowling stvořila.

Myslím, že teď je ta pravá chvíle, abychom se semkli a ukázali, že HP fanoušci jsou stále zde. Dejme tak antifanouškům najevo, o co primárně na PW jde a že pokud se jim tady nelíbí, nikdo je tady nedrží!


P.S.: Článek vyšel současně i na hlavní straně PW.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 03:51
Marjápanno a všichni svatí! Šohajku, chápem, že ako fanúšika Harrho Pottera a redaktora týchto stránok sa ťa asi diskusné príspevky, v ktorých sa pojednáva o zmene sloganu dotkli, ale načo hneď taká búrlivá reakcia? Máš snáď pocit, že by sa logo zmenilo? Alebo že by sa Albert vyjadril, že sa meniť bude?
Na Soví poštu chodí, ako si si iste všimol, pomerne uzavretá spoločnosť. Nechápem, prečo bolo nutné kvôli internej zábave diskutujúcich založiť takúto "kampaň za záchranu PotterWebu" a rozmazávať to verejne na hlavnej stránke, ako keby už hordy diverzantov hľadeli, ako PW zlikvidovať.
A tvoje poznámky o tom, že komu sa tu nepáči, byť tu nemusí, sú už úplne mimo. Nám sa na Soví poště páči. Preto tam chodíme. Pokiaľ ti vadí, že tam svet Harryho Pottera nekriticky neobdivujeme, ľahká pomoc. Chodiť tam nemusíš.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 08:53
Prokristapána, co to je? To by mě teda ani v nejšílenějším snu nenapadlo, že tu trochu ironickejch řečiček někdo vezme smrtelně vážně a začne mobilizovat pod praporem potterwebu. To tu teda ještě chybělo, aby se ty zbytky diskutujících, co sem ještě chodí, začaly hádat kvůli takovejm prkotinám.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 09:09
u Libušiných vousů, to jsou šoky po ránu! Šohaji, prosím tě, už jsi někdy slyšel výrazy jako vtip, ironie a tak podobně? Kdybys měl brát takhle smrtelně vážně každý fórek, který tady někdo plácne, tak už bys asi měl trvalé bydliště u mých sousedů v blázinci.
Uklidni se a neblbni. Zjiš´tuju, že PMdA měla naprostou pravdu, když vás tak vehementně nutila, ať se po fóru pořádně porozhlédnete, tímto se jí omlouvám, že jsem to tehdy považovala za přehnané. Protože pak bys snad aspoň pochopil, kdo se tady schází a jakým způsobem se baví. Já padám, fakt
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 09:11
A budiž nám to výstrahou, že velký Šohaj nás vidí!


A člověk by řekl, že když chvilku sleduješ zdejší diskuzi, že tak nějak postřehneš jakým způsobem se tu komunikuje a že některé věci nemůžeš brát tak úplně doslova.

A za sebe bych řekla, že jsem tolerantní a ten slogan mi koneckonců nevadí, ono tam přece není napsáno, že by to měli být jen a pouze fanoušci HP
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 09:13
Myslím, že je dobře, že sem tento článek Šohaj dal. Spoustu lidí do Soví pošty z různých důvodů nechodí a neví, jaké návrhy, co se týče PW,se tam objevují. Samozřejmě, nic se zatím nezměnilo, ale jestliže se o změnách uvažuje, je dobré se k nim nějak postavit. Pravda, já coby řadový fanoušek asi těžko něco zmůžu proti rozhodnutí těch, co tento web založili. Jsem tu jen host. Ale práce všech, co tyto stránky tvoří, si moc vážím a děkuju jim za ně. Jsem fanynka HP a JKR a vždycky to tak bude a nestydím se za to. Ale jestli budou v budoucnu tyto stránky o něčem jiném, svět se mi nezboří.
Zvláštní poděkování patří Šohajovi, Radisovi a Potterovi - díky kluci za váš drahocenný čas a námahu
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 09:16
Jájo a je opravdu třeba, aby se lidi, kteří do Soví pošty nechodí dozvěděli o každém interním vtípku, který tu někdo udělá?
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 09:19
Perune, dej mi trpělivost! Na diskusi nepadaly žádný opravdový návrhy, na diskusi se tlachalo tak jako obvykle a přitom se tam tak trochu přetřásalo tohlecto. Prosím, tímto tedy odvolávám vlastní pohoršující poznámky a nechť se nápis Stránky vytvářené fanoušky pro fanoušky hrdě skví v záhlaví potterwebu až do jeho zániku, který bohdá hned tak nenastane.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 09:22
Jájo, práci redaktorů a dalších lidí okolo webu nikdo neshazuje a ani se o to nikdy nepokoušel, jsme za ni vděční. Ale prokristapána, myslete trochu! Kdyby se tady měly pět jen oslavné ódy na Rowlino nesmrtelné dílo, proti kterému se celé světové písemnictví může jít rovnou zahrabat, tak už jaksi dávno nemáme o čem se bavit.
PS: Šohaji, pro příště by bylo vhodné, pokud zase nepochopíš něčí příspěvek, aby ses ho prostě zeptal, jak to myslel, než zase vytáhneš do boje.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 10:54
Protože ten nápis jsem tu před lety skutečně vyvěsil já a taky jenom já disponuju technickými prostředky jak ho změnit, předpokládám, že někoho by mohl zajímat můj názor.
I v oné zmiňované diskusi si doufám bylo možno všimnout, že nijaké nadšení jsem neprojevil (a na titulní stránce je možno si všimnout, že jsem ani nic nezměnil). Ano, vyzval jsem "klidně si hlasujte", konec konců bylo to v hospodě.
Sem chodí denně kolem sedmi set čtenářů, jak možno viděti vlevo (Statistiky) - i když možná někteří jsou započítáni několikrát. Pochybuju o tom, že je sem (a do pravidelné extáze) přivádí zrovna ten nápis, který tam visí už pět let jenom proto, že bylo potřeba čímsi zaplácnout místo vedle banneru (a text je takový zčásti i proto, aby v oné pohnuté době nás nechali Warneři napokoji). Stejně tak pochybuju o tom, že by se našel dostatek podnětů (a ještě navíc shoda), že a jak mám tu ceduli změnit. Ten kratičký hospodský záblesk skutečně nepočítám.
A navíc opravdu jsou teď důležitější (existenční) starosti k řešení, než je nějaký dílčí nápis - z jehož údajně hrozící změny se dělá záležitost ohrožení vzhledu, smyslu a náplně PW.
I když tedy pod dojmem vydaného článku čím dál tím víc uvažuju o tom, že ta varianta "Cvoci sobě" by skutečně nebyla marná.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 11:29
Teda, taky musím říct, že to jsou po ránu šoky. A naprosto takovou "aféru" nechápu.
Já teda musela chvíli vzpomínat, že jsem ten nápis kdysi viděla, protože z nějakého důvodu můj paranoidní prohlížeč ho vůbec nezobrazuje:o) Tak jsem si říkala, jestli to náhodou není vidět jenom na hlavní straně, kam už jsem opravdu dlouho nepáchla, páč zapadnu vždycky rovnou "do hospody".
Dokud to nebudou hesla, která se dají považovat za nezákonná, bude mi jedno, co tam bude blikat, i když je fakt, že heslo "Cvoci sobě" má svůj půvab. Tak jako tak si myslím, že stejně většina lidí, co chodí na diskusi, je prostě vděčná, že si má kde vylít srdce, postěžovat si na nepříznivé okolnosti nebo se podělit o nějaký ten úspěch/neúspěch, a nějaký nápis je jim spíš ukradený. O jeho podobě se prostě diskutuje z nedostatku jiných témat, ne že by jím byl někdo pobouřen...
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 11:41
Vida, jak se nám to tu rozjelo Člověk si odskočí napsat zkoušku a mezitím se z něj stane Veřejný nepřítel č. 1

Takže teď trochu obhajoby. Myslím, že se tady (aspoň) s některými rozcházíme v názoru na to, jaká je pointa článku. To, že někdo má výhrady vůči HP je mi celkem ukradené a kritiky se mě nijak nedotýkají. Ovšem debata v Soví poště na změnu nadpisu (ač se někomu malicherná může zdát) už přerostla do roviny osobní. Tvrzení, že šlo o ironii, je vcelku problémové, ba záleží na úhlu pohledu. Četl jsem už spoustu vašich příspěvků a ne všechny by se daly považovat za obyčejné plácnutí do vody. Zatím ode mne vše, těším se na další vlnu nenávistných příspěvků 8)

Albert: A ano, jsem cvok do HP, veřejně to přiznávám a nestydím se za to
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 11:48
Teď je otázka, jestli by nebylo prozíravější přejmenovat pouze Soví poštu na něco jako "PW - underground" s podtitulem "Cvoci sobě" (což samozřejmě taky není výstižné, my si tu debatu sami sobě nezajišťujeme, ale prachsprostě to tu vysquattováváme, to se musí uznat), aby lidi, co do ní vstupují byli předem varováni, že to, s čím se tam setkají, se nemusí shodovat s jejich představami o debatě ohledně HP.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 11:51
Sohaj napsal(a):

Takže teď trochu obhajoby.

to byla velmi hezká obhajoba vlastní nechápavosti. Fakt se mi moc líbila.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 11:59
Šohaji, kdybys svůj mobilizační canc dal jenom sem, tak by se k tomu prostě zúčastnění vyjádřili. A protože většině z nás je ve skutečnosti nějakej nápis srdečně ukradenej a chodíme sem kvůli lidem, dospěli bychom ve vší vážnosti k tomu, že v tomhle bude mít hlavní slovo Albert.
A ty bys mohl klidně spát.
Ovšem to umístění na hlavní straně je z tvé strany tak trochu uhozený.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 12:03
Hele, a četli my jsme všichni tu samou diskuzi? Tu o právu postavy odmlouvat autorovi, když ho nutí dělat absolutní kraviny? Která pak pokračovala následovně?

Esclarte: Pokud jde o práva čtenářů, mám dojem, že zrovna u HP7 se plno čtenářů cítilo ošizeně a těžce zklamaně...
Aries: no to mi povídej. Když člověk nevěřícně zírá na původně inteligentní postavu, jak dělá nelogickou kravinu jen proto, že ji autorka potřebuje narvat do nějakýho veletoče...
Esclarte: buď bylo těch nespokojenců opravdu dost, nebo se jich podezřele mnoho stáhlo na potterweb
Peggy: Čím to asi bude? Přitom v záhlaví stále stojí STRÁNKY VYTVÁŘENÉ FANOUŠKY PRO FANOUŠKY.
Esclarte: Tak můžeme hlasovat, jestli to tam má zůstat.
Albert Zweistein: A co tam mám dát? "vytvářené kverulanty pro kverulanty" nebo rovnou "blázny pro blázny"?
A to jste ještě asi dlouho nečetly náš letitý "Description", co se skrývá v hlavičce každé stránky, s určením pro vyhledávače (Google a Seznam to i zobrazujou, Seznam dokonce jako první na dotaz "Potter"):
"Potter Web CZ - Harry Potter a jeho staronový kouzelný svět. Web českých fanoušků fenoménu zvaného Harry Potter. Plný novinek, zajímavostí a diskusí."
No ale jinak klidně si hlasujte

Aries: Ale vždyť je to blbost. Klidně to nech být, vždyť o nic nejde.
I když něco jako "Cvoci sobě" by taky neznělo špatně

P.M.d.A.: "Cvoci sobě" Pro tohle bych i hlasovala
"Plný novinek, zajímavostí a diskusí." No ale vždyť tohle je pravda A občas se to týká i toho... jak on se sakra... jó, Pottera

neviâthiel : Zbytečná námaha, Alberte, lepší je počkat si, jestli se nenajde někdo ochotný sepsat petici za změnu a sehnat podpisy
Esclarte: "nebo rovnou "blázny pro blázny"?" Ale to je moc dobrej nápad!

Vcelku by mě zajímalo, jak tohle může někdo vzít vážně a navíc osobně !?!?! a rozpoutat kvůli tomu kampaň, nota bene já sama za sebe můžu říct, že jsem teda v okamžiku svého vtipkování vůbec nemyslela na redaktory a hlavní stránku vůbec, naopak to byla střelba do vlastních řad.

A čekat tady nenávistné příspěvky - to snad nemůže nikdo myslet vážně, že ne?
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 12:33
To né! Náš brilantní plán zkázy potterwebu byl odhalen!
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 13:03
Milý Šohaji,
diskuze se tady prakticky neúčastníš ty, Jája ani ostatní. Z toho důvodu nechápu, proč si stěžuješ, že je to tady z 50% offtopic a z 30% gaychat. Diskuze je tady pro všechny, nikdo ti nebrání do ní vstupovat.
Takže bych ráda věděla, o co tady ve skutečnosti jde. Chceš pořádat hony na čarodějnice? To dost pochybuji, nepřipadáš mně jako osoba, která má potřebu vyvoávat konflikty a vyhánět lidi, kteří jí nejsou pod nos.
Anebo se jednoduše neorientuješ v diskuzích a nepoznáš gaychat návštěvníků od oficiálních návrhů, které by ostatně asi nebyly podávány v hospodě, ale ve zvláštním téatu v patřičném topicu? V tom případě ti můžu jen poradit, že je lepší se podívat na téma, které čteš, a když si pořád nejsi jistý, tak se zeptat (v tématu tvůj dopis za chvíli zapadne), než si rovnou udělat ostudu na hlavní straně.

edit: Gaychat - to co následuje pod tímt příspěvkem
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 13:19
nifredil napsal(a):
To né! Náš brilantní plán zkázy potterwebu byl odhalen!
Klid Nif, sáhni do levé spodní zásuvky, ta složka co je na ní napsáno PŘÍSNĚ TAJNÉ obsahuje stručnou osnovu plánu B. Až si dané materiály nastudují všichni zúčastnění, uspořádáme organizační míting a ovládnutí potterwebu už nebude stát v cestě vůbec nic. MUHAHÁ!!!
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 13:54
zatraceně, já nemám zásuvku! aha, už jsem to našla, leželo to na regále mezi Slovníkem cizích slov a filmem Blbec k večeři.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 13:55
Kdybys nedávala do prádelníku vidličky, tak to najdeš hned.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 14:00
Týjo, já nemám žádnou levou spodní zásuvku, jen horní, střední a dolní. A přitom bych teda podle kompromitujích materiálů, pečlivě shromážděných P.M.d.A., měla patřit k vůdcům podvratného hnutí.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 14:03
Lunkvil napsal(a):
Já teda musela chvíli vzpomínat, že jsem ten nápis kdysi viděla, protože z nějakého důvodu můj paranoidní prohlížeč ho vůbec nezobrazuje:o) Tak jsem si říkala, jestli to náhodou není vidět jenom na hlavní straně, kam už jsem opravdu dlouho nepáchla, páč zapadnu vždycky rovnou "do hospody".
Lunkvil, tady vůbec nejde o nějaký bůhvíjaký zásadní nápis, ale o text z té malé voloviny pod bleskovkou (mimochodem je to normální statický obrázek, zobrazovat by se ti to mělo všude), čím jsem kdysi zaplácl místo - a aby to nebylo jen blbě modré, tak jsem to tam napsal. Následně to bylo převzato i do "velkého hejbacího banneru" vedle, který je tam ovšem jen tehdy, nemáme-li nějaký aktuálně lepší (např. k Festivalu Fantazie). Teď například tam je - i když my, po třinácti letech na netu stižení bannerovou slepotou, ho taky v podstatě nevidíme.
Mimochodem pokud jde o praktickou realizaci té paranoidní myšlenky na změnu, tak i když já možná v krajní nouzi (a dotlačen davem, bude-li jaký a bude-li pořádně vyzbrojen alespoň dubovými kolíky) najdu čas na výrobu modrého obdélníčku s nápisem "Cvoci sobě", velmi pochybuju o tom, že se najde někdo, kdo bude ochoten kvůli takové blbině předělávat ten banner. Já tedy rozhodně ne, ostatně nedělal jsem ani tenhle (se svým výtvarným cítěním a schopnosti, kdy zvládám prakticky jen křídové kosočtverce s jedním až několika málo doplňky, bych se do něčeho takového ani nepouštěl).
Takže ono je to skutečně celé jen rozmáznutý hospodský tlach.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 14:07
Esclarte napsal(a):
Týjo, já nemám žádnou levou spodní zásuvku, jen horní, střední a dolní. A přitom bych teda podle kompromitujích materiálů, pečlivě shromážděných P.M.d.A., měla patřit k vůdcům podvratného hnutí.a nezapomeń na odposlech!
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 14:10
Esclarte napsal(a):
Týjo, já nemám žádnou levou spodní zásuvku, jen horní, střední a dolní. A přitom bych teda podle kompromitujích materiálů, pečlivě shromážděných P.M.d.A., měla patřit k vůdcům podvratného hnutí.
No Esclarte, to je jasné, mi vůdci plány tvoříme, takže je nemusíme číst. Takže jakožto vůdce zapátrej v paměti, plán B je tam zajisté bezpečně uložen
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 14:17
Esclarte napsal(a):
Týjo, já nemám žádnou levou spodní zásuvku, jen horní, střední a dolní.
Ehm... spodní zásuvka je zřejmě ta dolní, že.

No, hlavně aby to tam bylo.
Což mi připomíná:
Volá Hitler Stalinovi: "Josife Vissarionyči, nebrali si vaši lidé u mě v sejfu nějaké tajné dokumenty?"
Stalin: "Prošetřím to."
Volá Stalin Stierlitzovi: "Nesebral jste v říšském kancléřství v sejfu nějaké tajné dokumenty?"
Stierlitz: "Sebral, soudruhu Staline."
Stalin: "Tak je vraťte na místo, lidi si stěžují."


A taky pozor na špiony:
V říšské kanceláři besedují Hitler a Mussolini.
Náhle vstoupil Stierlitz, pomocí šperháku otevřel sejf, vytáhnul dokumenty, které potřeboval a klidně je začal fotografovat.
Zkoprnělý Duce jej chvíli nevěřícně pozoroval a pak se optal: "Kdo je to, Mein Führer?"
"Ále, to je slavný sovětský rozvědčík, plukovník Isajev!" odpověděl Hitler.
"To je divné. A proč ho nezatknete?" podivil se Duce.
"To nemá smysl, stejně se vždycky z toho vykroutí," pravil rezignovaně Hitler.
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 14:26
ave napsala:
Esclarte napsal(a):
Týjo, já nemám žádnou levou spodní zásuvku, jen horní, střední a dolní. A přitom bych teda podle kompromitujích materiálů, pečlivě shromážděných P.M.d.A., měla patřit k vůdcům podvratného hnutí.
No Esclarte, to je jasné, mi vůdci plány tvoříme, takže je nemusíme číst. Takže jakožto vůdce zapátrej v paměti, plán B je tam zajisté bezpečně uložen

Jen jestli nepropad tou dírou jako vrata, co tam mám... ale jo, támhle je, potvora jedna, už ho mám. jenom je ještě potřeba dořešit detaily, jak se zmocnit veřejného nepřítele č. 1 a dohodnout se, jakým způsobem ho odpravíme, cheche
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 14:39
Esclarte napsal(a):
A přitom bych teda podle kompromitujích materiálů, pečlivě shromážděných P.M.d.A., měla patřit k vůdcům podvratného hnutí.No to já taky, ne? Zkompromitovat sám sebe je vrchol umění správného podvraťáka.

Hlásím, že materiály byly nalezeny ve spodní zásuvce kredence pod prkénkem na maso a momentálně je studuju, ale kdo je proboha tak zasvinil tou čokoládou?
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 14:58
Pokud je to od čokolády, tak za to určitě můžu já, veřejný přiznávajík...
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.
Re:Náš web nedáme - 18.01.2010 15:05
Ehm... a ten flek od kafe je zase moje práce. Nicméně žádný soudný člověk by po mně přece nemohl chtít, aby ovládala svět potterweb bez kofeinu!

Mimochodem, mohli bychom do článku 55. odstavce 10 k "Všichni mimové budou vhozeni do jámy plné škorpiónů." přidat "Všichni mimové a imitátoři slavných osobností..."?
 
| | Nejsou povoleny anonymní příspěvky, nepřihlášení nemohou vložit odpověď.


<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující > Konec >>


 
 

 
Tento web je provozován soukromou osobou
a nevztahuje se na něj Nařízení GDPR